Korting op isolatie in de online winkel
Gaat u uw (koop)woning isoleren? Vraag dan nu de isolatiepas aan. Hiermee krijgt u tot € 750 korting op isolatiemateriaal in de online winkel van de WoonWijzerWinkel.
Dit is een actie van de gemeente in samenwerking met de WoonWijzerWinkel.

Voordelen van isoleren
- een comfortabele woning
- een lagere energierekening
- minder stoken is goed voor het milieu
- uw woning is voorbereid op verwarmen zonder aardgas
De isolatiepas is bedoeld voor mensen met een koopwoning in Den Haag.
- U bent eigenaar en bewoner van de woning die u wilt isoleren.
- Uw woning heeft een slecht Begin externe link: energielabel(Externe link), eind externe link. (D, E, F of G), of
- Uw woning heeft ten minste 2 slecht geïsoleerde bouwdelen (vloer, glas, dak of muur).
Woont u in een Vereniging van Eigenaren (vve)? Dan heeft u toestemming van de vve nodig als u wilt isoleren. Vraag eerst om toestemming voordat u de isolatiepas aanvraagt.
- Meld u aan door een e-mail te sturen naar Begin link: isolatiepas@denhaag.nl, einde link..
- Binnen een week krijgt u een bericht van de gemeente. In dit bericht vraagt de gemeente om informatie over uw woning.
- U krijgt een e-mail met een code en een link naar de actiepagina van de WoonWijzerWinkel.
- U kiest online de isolatiematerialen die u nodig heeft. De korting van € 750 wordt meteen verrekend in uw bestelling.
- U voert de isolatie zelf uit, of laat het werk uitvoeren. Als u klaar bent, stuurt u foto’s van het eindresultaat naar Begin link: isolatiepas@denhaag.nl, einde link..
Let op: stuurt u geen foto’s van de beginsituatie en het eindresultaat? Dan kan de gemeente het kortingsbedrag terugvragen.
Heeft u vragen over deze actie? Neem dan contact op met de WoonWijzerwinkel. Bel telefoonnummer (010) 747 01 47.
Heeft u andere vragen over energie besparen of duurzaam woningonderhoud? Neem dan contact op met de gemeente. Bel telefoonnummer 14070. Of gebruik het Begin externe link: contactformulier(Externe link), eind externe link..
Heeft uw woning enkelglas of oud dubbelglas? Doe dan ook mee aan de collectieve inkoopactie voor isolatieglas (HR++) of vacuümglas (HR+++) en kozijnen.
Met isolatieglas houdt u de warmte binnen en de kou buiten. U heeft een lagere energierekening en meer comfort in huis. Met deze actie kunt u ook meteen uw kozijnen laten vervangen. Begin link: Lees verder, einde link.
