Nieuwe toegang Zenderpark: werkzaamheden starten 16 maart

De werkzaamheden voor de nieuwe toegang van het Zenderpark beginnen16 maart. De oude gebouwen zijn weg. De gemeente maakt het gebied nu groener. Ook sluit het gebied straks beter aan bij de duinen. Het werk duurt ongeveer 1 maand.

De gemeente maakt nieuwe paden voor voetgangers en fietsers. Ook komt er:

  • een zitbank
  • een watertappunt
  • een informatiebord over het Westduinpark

Samen met een bewoner, Wijkberaad Duindorp en erfgoedvereniging Heemschut maakt de gemeente een herdenkingsplek. Zo blijft de geschiedenis van deze bijzondere plek zichtbaar.

Bereikbaarheid

Aannemer Daallin BV voert het werk uit. Dat is van maandag tot en met vrijdag tussen 7.00 en 17.00 uur. Soms duurt het langer of is het op zaterdag. Medewerkers van de gemeente houden toezicht.

U kunt gewoon naar de duinen. De duinen blijven bereikbaar voor voetgangers, fietsers en hulpdiensten.

Beperkte overlast

Er kan overlast zijn door geluid. De aannemer werkt zoveel mogelijk met elektrische machines. Die maken minder geluid en stoten geen uitlaatgassen uit.

Vragen

Heeft u tijdens de werkzaamheden vragen? Spreek de medewerkers aan of stuur een e-mail naar Begin link: meergroen@denhaag.nl, einde link..

Bellen kan ook. Bel naar omgevingsmanager Veronica Sadinski via 06 34 27 34 96 (ma–vr, 9.00–17.00 uur).

Contact

Hoe kunnen we helpen?

Telefoon

14070