Over het meedoen aan Stadspark Madestein

U kon meedenken over de fiets- en wandelpaden, banken en ingangen van het gebied. En over hoe u kunt ontspannen in het gebied. Kijk hoe u kon meedenken.

Digitaal

U kon uw wens, zorg of idee voor Madestein delen via de interactieve kaart.
Begin link:Bekijk de reacties, einde link.

icoon participatie online

Inloopbijeenkomsten

U kon naar een van de inloopbijeenkomsten komen.
Begin link:Lees meer , einde link.

icoon participatie bijeenkomst

Aparte bijeenkomsten voor kinderen, jongeren en ouderen

De gemeente organiseerde met organisaties in de wijk speciale bijeenkomsten voor kinderen, jongeren en ouderen. 

icoon participatie straatgesprek

Zaterdag 12 april 2025 van 14.00 tot 16.00 uur
Inloopbijeenkomst voor iedereen die interesse heeft.

Waar: Stadsboerderij Pluk!, Loosduinse Hoofdstraat 1184a
Zaterdag 12 april 2025 om 14.15 en 15.15 uur
Wandeling met de ecoloog.

Waar: Vertrek vanaf de poort van Pluk!, Loosduinse Hoofdstraat 1184a
Woensdag 16 april 2025 van 14.00 tot 16.00 uur
Bijeenkomst speciaal voor (belangen)organisaties.
Woensdag 16 april 2025 van 17.00 tot 19.00 uur
Inloopbijeenkomst voor iedereen die interesse heeft.

Waar: Informatiecentrum Vroondaal, Vroonhoevelaan 2
Sessies in de wijk
De gemeente organiseert met organisaties in de wijk speciale bijeenkomsten voor kinderen, jongeren en ouderen. 

U kon meedenken over dit project. Kijk naar de voorwaarden voor het meedoen.

U kon meedenken over:  

  • uitbreiding van het strandje bij de zwemvijver
  • inrichting van een educatieve ontmoetingsplek in de Vlindertuin  
  • fiets- en wandelpaden 
  • inrichting van de toegangen tot het stadspark vanuit de verschillende buurten 
  • plek van nieuwe zitplekken  

Door wetten en regels staan sommige onderwerpen voor het schetsontwerp al vast. Zoals:

  • ecologisch beheer
  • beplanting
  • verlichting
  • veiligheid
  • bomen en struiken planten of kappen
  • een nieuw hondenbeleid

Op de pagina Begin link:Over project Stadspark Madestein, einde link. staan de uitgangspunten die vaststaan en waarom. U kon hierover vragen stellen of zorgen delen. 

Van mei tot en met augustus 2025 bekijkt en verwerkt de gemeente alle reacties. Dit zijn de wensen en ideeën van mensen die reageerden via de website en tijdens bijeenkomsten. In september 2025 legt de gemeente uit welke reacties zij verwerkt en waarom. De reacties krijgen een plek in het voorontwerp (VO). In september 2025 kunt u hierop reageren. 

  • Bewoners van buurten die direct aan Stadspark Madestein liggen. En vertegenwoordigers van bewoners in deze buurten.
  • Organisaties en verenigingen die activiteiten in het gebied organiseren. 
  • Iedereen die interesse heeft. Zoals bewoners uit het Westland en bezoekers van het gebied. 

Met uw meningen en ideeën kan de gemeente het schetsontwerp (SO) aanpassen. In september 2025 kunt u reageren op het voorontwerp (VO).  

In 2026 wil de gemeente graag 1 of meer bijeenkomsten organiseren. Dit om de inrichting van het nieuwe strandje en de plek in de Vlindertuin uit te werken. De planning hangt af van hoeveel geld hiervoor is.  

Begin 2024 organiseerde de gemeente participatiewandelingen. Tijdens de wandelingen werden de waarde en kansen voor dit gebied duidelijk. De ideeën, opmerkingen, zorgen en wensen van de deelnemers waren de basis voor het schetsontwerp. 

De gemeente onderzocht ook de waarde van de natuur. En kansen om de natuur sterker en gezonder te maken. Wilt u meer informatie over dit onderzoek krijgen? Stuur een e-mail naar Begin link:vanzeetotzweth@denhaag.nl, einde link..

Heeft u een vraag over dit project? Stuur een e-mail naar Begin link:vanzeetotzweth@denhaag.nl, einde link..

Houd mij op de hoogte

Wilt u op de hoogte blijven van dit project? Meld u aan voor de nieuwsbrief Madestein.

Nieuwsbrief aanmelden

Contact

Hoe kunnen we helpen?

Chat

Telefoon

14070