Duurzaamheidskring voor hotels

Bent u hoteleigenaar of -medewerker en wilt u weten hoe u uw hotel kunt verduurzamen? Kom dan naar de Duurzaamheidskring voor hotels in Den Haag. Dit is een groep waarin hotels elkaar ontmoeten en van elkaar leren. Zo wordt er samengewerkt aan een toekomstbestendige hotelbranche.

De Duurzaamheidskring is voor alle hotels in Den Haag die willen werken aan duurzaamheid. De groep komt 3 keer per jaar samen en bezoekt steeds een ander hotel. Green Leisure Group organiseert vanaf 2016 de bijeenkomsten voor de gemeente.

Tijdens de bijeenkomst:

  • krijgt u een rondleiding in het hotel
  • kunt u inspiratie opdoen en collega’s ontmoeten
  • krijgt u praktische duurzaamheidsoplossingen- en tips
  • doet u de duurzame zelfscan: ontdek hoe uw hotel duurzamer kan

Waarom deelnemen

Duurzaamheid wordt steeds belangrijker voor gasten, medewerkers en de stad. Door deel te nemen aan de Duurzaamheidskring, krijgt u nieuwe kennis en kunt u zelf de voordelen ervaren. U ziet welke maatregelen in andere hotels goed werken en welke stappen u eenvoudig kunt overnemen. Zo kunt u kosten besparen, uw hotel aantrekkelijker maken voor gasten en bijdragen aan een duurzame stad.

Aanmelden

Deelname is gratis. Stuur bij interesse een e-mail naar Begin link: duurzaamondernemen@denhaag.nl, einde link.

Hotels die al meedoen

  • Hotel Des Indes
  • VOCO The Hague
  • The Hague Marriott
  • Inntel Hotels Marina Beach
  • Ibis Den Haag City Center
  • Novotel Den Haag Centrum 
  • Novotel Den Haag World Forum
  • Leonardo Hotel Babylon
  • Leonardo Hotel Promenade
  • Stayokay Den Haag
  • Hampshire Delft
  • Golden Tulip Zoetermeer
  • New Mondrian Hotel
  • Hotel De Plesman
  • Park Centraal Hotel 
  • Tribe Hotel Den Haag
  • NH Hotels
  • Grand Hotel Huis ter Duin

Contact

Hoe kunnen we helpen?

Telefoon

14070