
Gepubliceerd: 01 januari 2011 Laatste wijziging: 26 november 2010
In de komende jaren werkt de gemeente verder aan de verkeersveiligheid van Den Haag. Vooral winkelstraten en schoolgaande kinderen krijgen veel aandacht. Hoofdwegen en woonwijken worden veiliger. En voorlichting en controle blijven ook belangrijk.
Het verkeer in Den Haag is in de afgelopen jaren veiliger geworden. Er zijn minder verkeersslachtoffers. In de stad zijn nu veel minder plekken waar regelmatig slachtoffers vallen dan eerst. En in ruim 65% van de woonwijken mag verkeer niet harder meer rijden dan 30 kilometer per uur. Dit waren de doelstellingen van het Verkeersveiligheidsplan 2003-2006.
Het verkeersveiligheidsbeleid voor de komende jaren is vastgelegd in het Meerjarenplan Verkeersveiligheid 2008-2011. Uitgangspunt is en blijft dat ieder slachtoffer er één teveel is.
Meer informatie over deze onderwerpen vind u bij Den Haag verkeersveilig.
Meer informatie over deze onderwerpen vind u bij veilig in het verkeer. Kijk voor meer informatie over de projecten bij Uitvoeringsprogramma 2009-2011.
Heeft u vragen over het verkeersveiligheidsplan of over de verkeersveiligheid in Den Haag?
E-mail: so-info@denhaag.nl Meldpunt Onveilige Verkeerssituaties
Kent u een gevaarlijke plek of situatie in het verkeer? Laat het ons weten! U kunt het melden bij de gemeente Den Haag.
Bekijk op welke plekken in Den Haag u fietsles kunt krijgen.
Altijd op de hoogte blijven van Den Haag en de ontwikkelingen in de stad? Meld u aan voor een van de nieuwsbrieven.
Of volg ons op Twitter of Facebook!