skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht
Nieuws

The International Community Fair

Gepubliceerd: 18 juni 2010 Laatste wijziging: 29 november 2010

In het Atrium van het stadhuis vindt u de Feel at Home in The Hague – The International Community Fair. Dit is een markt voor internationals én Hagenaars. De toegang is € 5 per persoon.

Den Haag kan zich met recht een internationale stad noemen. Er wonen ongeveer 60.000 expats en internationals, afkomstig uit alle delen van de wereld. Den Haag telt meer dan 80 nationaliteiten.

Het aanbod op de Fair is daarom zeer uiteenlopend. U komt meer te weten over de mogelijkheden van het leven als international in Den Haag en omstreken. Maar u vindt er ook  informatie over het aankomende culturele seizoen of kunt er een keuze maken uit  het brede aanbod van sportclubs.

RandstadRail by night



Stuur artikel door

*verplicht

Bezoek de Internationale Dag

Beleef Den Haag als de internationale stad van vrede en recht op 19 september 2010. Kom naar de internationale markt of ga op bezoek bij een van de internationale organisaties.


Lees alles over de Internationale Dag

Volg DenHaag.nl

Altijd op de hoogte blijven van Den Haag en de ontwikkelingen in de stad? Meld u aan voor een van de nieuwsbrieven.

Of volg ons op Twitter of Facebook!