Uw zoekopdracht
Persoon

Stadsdeeldirecteur

Gepubliceerd: 14 oktober 2010 Laatste wijziging: 02 januari 2014

Alle 8 Haagse stadsdelen hebben een eigen directeur.

Samen met bewoners

De stadsdeeldirecteur heeft een eigen team dat voor de leefbaarheid en het welzijn in uw wijk zorgt. Niet alleen, maar juist samen met de bewoners. Want u kunt bij de stadsdeeldirecteur terecht met uw ideeen op het gebied van welzijn en leefbaarheid. Er is budget voor plannen van bewoners die helpen om het in de buurt schoon, heel en veilig te houden.

Stadsdeeldirecteuren per stadsdeel

Centrum

In stadsdeel Centrum is de stadsdeeldirecteur Marc Prins. Marc Prins is te bereiken op centrum@denhaag.nl.

Marc Prins

Escamp

In stadsdeel Escamp is de stadsdeeldirecteur René Baron. René Baron is te bereiken op escamp@denhaag.nl.

René Baron

Haagse Hout

In stadsdeel Haagse Hout is de stadsdeeldirecteur Lilianne Blankwaard. Lilianne Blankwaard is te bereiken op haagsehout@denhaag.nl.

Lilianne Blankwaard

Laak

In stadsdeel Laak is de stadsdeeldirecteur Hassan El-Houari. Hassan El-Houari is te bereiken op laak@denhaag.nl.

Leidschenveen-Ypenburg

In stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg is de stadsdeeldirecteur Anita Vos-Tijdhof. Anita Vos-Tijdhof is te bereiken op leidschenveen-ypenburg@denhaag.nl.

Anita Vos-Tijdhof

Loosduinen

In stadsdeel Loosduinen is de stadsdeeldirecteur Harm Benthem. Harm Benthem is te bereiken op loosduinen@denhaag.nl

Harm Benthem

Scheveningen

In stadsdeel Scheveningen is de stadsdeeldirecteur Mendy van Veen. Mendy van Veen is te bereiken op scheveningen@denhaag.nl.

Mendy van Veen

Segbroek

In stadsdeel Segbroek is de stadsdeeldirecteur Hanneke Schippers. Hanneke Schippers is te bereiken op segbroek@denhaag.nl.

Hanneke Schippers

Stuur artikel door

*verplicht

Volg DenHaag.nl

Altijd op de hoogte blijven van Den Haag en de ontwikkelingen in de stad? Meld u aan voor de nieuwsbrief @DenHaag.nl. Of volg ons op Twitter of Facebook!

Stadspanel

Denk mee over Den Haag. Geef u op voor het Haags stadspanel. En maak kans op een jaar lidmaatschap van de Openbare Bibliotheek.