
Gepubliceerd: 13 oktober 2009 Laatste wijziging: 13 oktober 2009
Leren doet u niet alleen op school, maar ook tijdens uw werk. Heeft u ervaring opgedaan, maar geen papieren? Dan kunt u uw ervaring vast laten leggen in Eerder Verworven Competenties (EVC).
Met Eerder Verworven Competenties wordt ervaring bedoeld die u opgedaan heeft tijdens uw werk, thuis, als vrijwilliger of door een hobby.
Met EVC toont u aan dat u bepaalde competenties heeft. Ook kunt u, als u een opleiding gaat volgen, bekijken of u met uw EVC vrijstelling kunt krijgen voor bepaalde vakken.
U kunt uw competenties vastleggen via een EVC-procedure. Dit kunt u via uw werkgever regelen, maar ook zelf doen, bijvoorbeeld via de RegioRegisseur. De RegioRegisseur is een organisatie die werknemers en werkgevers helpt bij de EVC procedure. Ook kunnen ze helpen bij het vinden van een passende opleiding.
Kijk voor meer informatie over EVC en leren tijdens uw werk op de volgende websites:
Altijd op de hoogte blijven van het nieuws over Den Haag en de ontwikkelingen in de stad? Meld u aan voor een van de nieuwsbrieven of volg ons via Twitter.