skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht

Volksuniversiteit Den Haag

Gepubliceerd: 24 augustus 2009 Laatste wijziging: 08 september 2011

Altijd al een vreemde taal willen leren? Op zoek naar een leuke hobby? Studenten aan de Volksuniversiteit Den Haag kunnen kiezen uit ruim 200 cursussen, lezingen en workshops. Bij de Volksuniversiteit gaat het niet om het halen van diploma's. Centraal staat dat u op een leuke en constructieve manier uw vrije tijd invult.

De Volksuniversiteit is geen universiteit waar u een diploma haalt. Op de Volksuniversiteit vult u op een leuke en leerzame manier uw vrije tijd in. Studenten aan de Volksuniversiteit Den Haag kunnen kiezen uit ruim 200 cursussen, lezingen en workshops. De Volksuniversiteit is er voor iedereen, ongeacht leeftijd of achtergrond. Er is geen vooropleiding nodig om een cursus te volgen.

Van Chinees naar wijn

De Volksuniversiteit Den Haag biedt een groot aantal talencursussen aan. Cursisten kunnen bijvoorbeeld kiezen voor Arabisch, Chinees, Japans of Russisch. Daarnaast zijn er cursussen over uiteenlopende onderwerpen zoals wijn, fotografie, sterrenkunde of creatief schrijven.

Volksuniversiteit Den Haag

De Volksuniversiteit Den Haag is opgericht in 1916. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Riouwstraat 172. Van maandag tot en met vrijdag tussen 10.00 en 13.00 uur kunnen geïnteresseerden er terecht. 's Avonds is er een secretariaat gevestigd in het Aloysiuscollege aan de Oostduinlaan 50. De Volksuniversiteit geeft de cursussen op 12 locaties door Den Haag.

Meer informatie leest u op de website van de Volksuniversiteit Den Haag: www.volksuniversiteitdenhaag.nl

Stuur artikel door

*verplicht

 

Volg DenHaag.nl

Altijd op de hoogte blijven van het nieuws over Den Haag en de ontwikkelingen in de stad? Meld u aan voor een van de nieuwsbrieven of volg ons via Twitter.

Aanmelden