skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht
Nieuws

Scheveningen tekent akkoord Schoolveiligheid

Gepubliceerd: 31 januari 2012 Laatste wijziging: 02 februari 2012

Wethouder Ingrid van Engelshoven, adjunct directeur politie Haaglanden Cor Visser, officier van Justitie regio Haaglanden Mariëtte Bode en 5 scholen in Scheveningen hebben donderdag 26 januari het akkoord Schoolveiligheid in Scheveningen ondertekend.

Scheveningen is hiermee het tweede stadsdeel waar via een samenwerking tussen gemeente, openbaar ministerie, politie en deelnemende scholen actief gewerkt wordt aan het verbeteren van de veiligheid op en om scholen.

Wethouder van Engelshoven bij tekenen convenant schoolveiligheid

Wethouder Ingrid van Engelshoven: 'Kinderen die zich veilig voelen, presteren beter. In deze samenwerking zitten allemaal partijen die vanuit hun expertise een bijdrage leveren aan het vergroten van de veiligheid. Zo worden de leerlingen van de deelnemende scholen in staat gesteld het beste uit zichzelf te halen.'

Samenwerking

De kracht van het akkoord zit in de samenwerking. Vaak zijn door de deelnemende partners al afspraken gemaakt. Het akkoord bundelt deze afspraken, legt ze helder vast en zorgt voor uniformiteit. Zo weten alle partijen goed waar ze aan toe zijn.

Scholen

De deelnemende scholen zijn:

  • de vestigingen van het Maris College (Belgisch Park, Statenkwartier en Statenkwartier Vakkcollege)
  • Praktijkschool De Poort 
  • Vrijzinnig-Christelijk Lyceum

Stuur artikel door

*verplicht

Volg DenHaag.nl

Altijd op de hoogte blijven van Den Haag en de ontwikkelingen in de stad? Meld u aan voor een van de nieuwsbrieven.

Of volg ons op Twitter of Facebook!