skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht
Fotoalbum

Week in foto's: 7 maart t/m 13 maart 2011

Gepubliceerd: 14 maart 2011 Laatste wijziging: 21 maart 2011

CPC Loop, vuile-was-catwalk en eerste lammetje in de wei.... Bekijk wat er afgelopen week in Den Haag is gebeurd.

  • In boekhandel Paagman presenteren Henk Bres en Victor Meijer hun nieuwe boek. Het eerste exemplaar wordt in ontvangst genomen door burgemeester Jozias van Aartsen die het voorwoord schreef (foto: Richard Mulder).

    07-03-2011: Nieuw boek Ge-meijer met Bres!

    In boekhandel Paagman presenteren Henk Bres en Victor Meijer hun nieuwe boek. Het eerste exemplaar wordt in ontvangst genomen door burgemeester Jozias van Aartsen die het voorwoord schreef (foto: Richard Mulder).

  • Wethouder Sander Dekker heeft op stadsboerderij Reigershof lammetje Brunotti in de stralende lentezon gedragen. Brunotti is het eerste lammetje dat op de Haagse stadsboerderijen is geboren (foto: Peter van Oosterhout).

    08-03-2011: Wethouder draagt eerste Haagse lammetje naar wei

    Wethouder Sander Dekker heeft op stadsboerderij Reigershof lammetje Brunotti in de stralende lentezon gedragen. Brunotti is het eerste lammetje dat op de Haagse stadsboerderijen is geboren (foto: Peter van Oosterhout).

  • Op Internationale Vrouwendag reikt wethouder Rabin Baldewsingh de Kartiniprijs 2011 uit aan Roline Julen voor haar leerwerkbedrijf  waar schoolverlaters en tienermoeders ervaring kunnen opdoen in de horeca (foto: Loes Schleedoorn).

    08-03-2011: Kartiniprijs 2011 voor leerwerkbedrijf D’Roem

    Op Internationale Vrouwendag reikt wethouder Rabin Baldewsingh de Kartiniprijs 2011 uit aan Roline Julen voor haar leerwerkbedrijf waar schoolverlaters en tienermoeders ervaring kunnen opdoen in de horeca (foto: Loes Schleedoorn).

  • Aan de boulevard van Scheveningen wordt weer hard gewerkt aan de opbouw van de strandtenten. De lente begint op 20 maart (foto: Henriëtte Guest).

    08-03-2011: Opbouw strandtenten

    Aan de boulevard van Scheveningen wordt weer hard gewerkt aan de opbouw van de strandtenten. De lente begint op 20 maart (foto: Henriëtte Guest).

  • Op het Spuiplein hangen cliënten van de vrouwenopvang door zichzelf beschilderde t-shirts aan de waslijn om aandacht te vragen voor huiselijk geweld. Modellen showen illustraties ontworpen door kunstenaars (foto: Bart Maat / WFA).

    08-03-2011: Hang je vuile was buiten

    Op het Spuiplein hangen cliënten van de vrouwenopvang door zichzelf beschilderde t-shirts aan de waslijn om aandacht te vragen voor huiselijk geweld. Modellen showen illustraties ontworpen door kunstenaars (foto: Bart Maat / WFA).

  • In de hal van de Tweede Kamer exposeren Delftse bouwkunde-studenten hun ontwerpen voor een nieuwe, meer inspirerende vergaderzaal voor de Tweede Kamer. Student Pettty Tang met Gerdi Verbeet (foto: Frank Jansen).

    09-03-2011: TU-studenten presenteren nieuwe Tweede Kamer

    In de hal van de Tweede Kamer exposeren Delftse bouwkunde-studenten hun ontwerpen voor een nieuwe, meer inspirerende vergaderzaal voor de Tweede Kamer. Student Pettty Tang met Gerdi Verbeet (foto: Frank Jansen).

  • De Witte Kruis Classic 2011 is gewonnen door Jeff Vermeulen van het Cyclingteam De Rijke. De Wielerwedstrijd start en finish in Den Haag en in totaal doen 26 teams eraan mee (foto: Richard Mulder).

    12-03-2011: 58e Witte Kruis Classic

    De Witte Kruis Classic 2011 is gewonnen door Jeff Vermeulen van het Cyclingteam De Rijke. De Wielerwedstrijd start en finish in Den Haag en in totaal doen 26 teams eraan mee (foto: Richard Mulder).

  • De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Roel Wijnants).

    13-03-2011: 37e ABN Amro City-Pier-City Loop

    De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Roel Wijnants).

  • De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Henriëtte Guest).

    13-03-2011: 37e ABN Amro City-Pier-City Loop

    De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Henriëtte Guest).

  • De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Frank Jansen).

    13-03-2011: 37e ABN Amro City-Pier-City Loop

    De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Frank Jansen).

  • De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Frank Jansen).

    13-03-2011: 37e ABN Amro City-Pier-City Loop

    De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Frank Jansen).

  • De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Richard Mulder).

    13-03-2011: 37e ABN Amro City-Pier-City Loop

    De City-Pier-City Loop is het grootste jaarlijkse sportevenement in Den Haag. Naast de hoofdafstand van de halve marathon zijn er ook wedstrijden over 5 en 10 kilometer en zijn er kinderlopen van 1 en 2,5 kilometer (foto: Richard Mulder).

  • Ethiopiër Lelisa Desisa komt als eerste over de finish van de City-Pier-Cityloop. Desisa was in de sprint na ruim 21 kilometer net iets rapper dan zijn landgenoot Azmeraw Bekele (59.39) (foto: Evert-Jan Daniels / ANP).

    13-03-2011: 37e ABN Amro City-Pier-City Loop

    Ethiopiër Lelisa Desisa komt als eerste over de finish van de City-Pier-Cityloop. Desisa was in de sprint na ruim 21 kilometer net iets rapper dan zijn landgenoot Azmeraw Bekele (59.39) (foto: Evert-Jan Daniels / ANP).

  • Ethiopiër Lelisa Desisa komt als eerste over de finish van de City-Pier-Cityloop. Desisa was in de sprint na ruim 21 kilometer net iets rapper dan zijn landgenoot Azmeraw Bekele (foto: Frank Jansen).

    13-03-2011: 37e ABN Amro City-Pier-City Loop

    Ethiopiër Lelisa Desisa komt als eerste over de finish van de City-Pier-Cityloop. Desisa was in de sprint na ruim 21 kilometer net iets rapper dan zijn landgenoot Azmeraw Bekele (foto: Frank Jansen).

  • De strandmarathon Scheveningen-Zandvoort is een goede-doelen-evenement. Elk jaar wordt hiermee een project van SOS Kinderdorpen ondersteund (foto: Streng Stories).

    13-03-2011: Strandmarathon Scheveningen-Zandvoort

    De strandmarathon Scheveningen-Zandvoort is een goede-doelen-evenement. Elk jaar wordt hiermee een project van SOS Kinderdorpen ondersteund (foto: Streng Stories).

  • Dinand Woesthoff en Dennis van Leeuwen van Kane hebben op Den Haag FM hun eigen radioprogramma gepresenteerd. Het Haags Pop Podium van Gerard van den IJssel werd voor één keer Kane FM (foto: Richard Mulder).

    13-03-2011: Kane neemt Den Haag FM voor twee uur over

    Dinand Woesthoff en Dennis van Leeuwen van Kane hebben op Den Haag FM hun eigen radioprogramma gepresenteerd. Het Haags Pop Podium van Gerard van den IJssel werd voor één keer Kane FM (foto: Richard Mulder).

Meer Week in Foto's

Archief

Verder terugkijken? Ga naar het  Week in beeld-archief