skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht
Fotoalbum

Week in foto's: 29 augustus t/m 4 september 2011

Gepubliceerd: 05 september 2011 Laatste wijziging: 12 september 2011

Half miljoen, museumnacht en mobiele verkeersplein... Bekijk wat er afgelopen week in Den Haag is gebeurd.

  • De historische Blauwe Tram is vervoerd van Haarlem naar Den Haag voor de expositie Retourtje Leiden in het Openbaar Vervoer Museum. Precies een halve eeuw geleden stopte de tramlijn Den Haag-Leiden (foto: Frank van Rossum).

    29-08-2011: Blauwe Tram naar Haags Openbaar Vervoer Museum

    De historische Blauwe Tram is vervoerd van Haarlem naar Den Haag voor de expositie Retourtje Leiden in het Openbaar Vervoer Museum. Precies een halve eeuw geleden stopte de tramlijn Den Haag-Leiden (foto: Frank van Rossum).

  • Het eerste Mobiele Verkeersplein van Veilig Verkeer Nederland en Shell wordt geopend in het Vermeerpark in de Schilderswijk. Kinderen uit groep 6 krijgen uitleg over verkeersborden en praktijkles met een skelter (foto: Bart Maat / WFA).

    30-08-2011: Mobiele Verkeersplein

    Het eerste Mobiele Verkeersplein van Veilig Verkeer Nederland en Shell wordt geopend in het Vermeerpark in de Schilderswijk. Kinderen uit groep 6 krijgen uitleg over verkeersborden en praktijkles met een skelter (foto: Bart Maat / WFA).

  • Drie moslima’s met fleurige hoofddoekjes zijn op weg naar een Suikerfeest om het einde van de Ramadan te vieren. Het feest staat in het teken van saamhorigheid, gebed, lekker eten en er op je best uitzien (foto: Henriëtte Guest).

    30-08-2011: Einde van Ramadan

    Drie moslima’s met fleurige hoofddoekjes zijn op weg naar een Suikerfeest om het einde van de Ramadan te vieren. Het feest staat in het teken van saamhorigheid, gebed, lekker eten en er op je best uitzien (foto: Henriëtte Guest).

  • Medewerkers van het Haags Gemeentemuseum buigen zich over de Mondriaan-jurk van Yves Saint-Laurent die volgens hen wordt beschouwd als de ‘graal’ van de mode-expositie ‘Mode en Kunst: Een affaire’ (foto: Frank van Rossum).

    31-08-2011: Bijzondere jurken in Gemeentemuseum

    Medewerkers van het Haags Gemeentemuseum buigen zich over de Mondriaan-jurk van Yves Saint-Laurent die volgens hen wordt beschouwd als de ‘graal’ van de mode-expositie ‘Mode en Kunst: Een affaire’ (foto: Frank van Rossum).

  • De Haagse Stadspartij verwelkomde in het stadhuis baby Tinka, de 499.999ste  inwoner van Den Haag. Er werd beschuit met gestampte muisjes uitgedeeld en Tinka droeg een rompertje met de tekst ‘Den Haag, niet te druk graag!’ (foto: Richard Mulder).

    31-08-2011: Den Haag, niet te druk graag!

    De Haagse Stadspartij verwelkomde in het stadhuis baby Tinka, de 499.999ste inwoner van Den Haag. Er werd beschuit met gestampte muisjes uitgedeeld en Tinka droeg een rompertje met de tekst ‘Den Haag, niet te druk graag!’ (foto: Richard Mulder).

  • Burgemeester Van Aartsen met de halfmiljoenste inwoner van Den Haag in zijn armen. Baby Christopher Roelands, geflankeerd door zijn trotse ouders Dennie en Linda, kon rekenen op veel media-aandacht (foto: Dirk Hol).

    01-09-2011: Baby halfmiljoenste Hagenaar

    Burgemeester Van Aartsen met de halfmiljoenste inwoner van Den Haag in zijn armen. Baby Christopher Roelands, geflankeerd door zijn trotse ouders Dennie en Linda, kon rekenen op veel media-aandacht (foto: Dirk Hol).

  • De Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging (KNNV) bestaat 110 jaar. Het jubileum wordt komende zaterdag in Den Haag gevierd met workshops rond het thema natuur en kunst (foto: Henriëtte Guest).

    01-09-2011: KNNV 110 jaar

    De Koninklijke Nederlandse Natuurhistorische Vereniging (KNNV) bestaat 110 jaar. Het jubileum wordt komende zaterdag in Den Haag gevierd met workshops rond het thema natuur en kunst (foto: Henriëtte Guest).

  • Seinpost Den Haag is een nieuwe KRO-serie over een politiebureau in Den Haag / Scheveningen. Seinpostacteurs Jim Bakkum en Terrence Schreurs waren bij de speciale première in Pathé Scheveningen (foto: Jim Hoogendorp / WFA).

    01-09-2011: Seinpost Den Haag

    Seinpost Den Haag is een nieuwe KRO-serie over een politiebureau in Den Haag / Scheveningen. Seinpostacteurs Jim Bakkum en Terrence Schreurs waren bij de speciale première in Pathé Scheveningen (foto: Jim Hoogendorp / WFA).

  • Op het Lange Voorhout wordt de 2e editie gehouden van The Hague Pride: een feestelijk festival met een serieuze boodschap, waarin het onderwerp ‘human rights are gay rights’ voor het voetlicht wordt gebracht (foto: Frank van Rossum).

    03-09-2011: The Hague Pride

    Op het Lange Voorhout wordt de 2e editie gehouden van The Hague Pride: een feestelijk festival met een serieuze boodschap, waarin het onderwerp ‘human rights are gay rights’ voor het voetlicht wordt gebracht (foto: Frank van Rossum).

  • De 2e Haagse Museumnacht was wederom een groot succes. 38 Deelnemende musea en culturele instellingen werden tot diep in de nacht bezocht door 9.000 cultuurliefhebbers. In het Meermanno Museum konden bezoekers dansen op een boek (foto: Frank Jansen).

    03-09-2011: Haagse Museumnacht

    De 2e Haagse Museumnacht was wederom een groot succes. 38 Deelnemende musea en culturele instellingen werden tot diep in de nacht bezocht door 9.000 cultuurliefhebbers. In het Meermanno Museum konden bezoekers dansen op een boek (foto: Frank Jansen).

  • De kunst- en cultuurssector presenteert om en nabij het Lange Voorhout het nieuwe cultuurseizoen tijdens het Uitfestival (foto: Richard Mulder).

    04-09-2011: Nieuw cultureel seizoen Den Haag

    De kunst- en cultuurssector presenteert om en nabij het Lange Voorhout het nieuwe cultuurseizoen tijdens het Uitfestival (foto: Richard Mulder).

  • Op het Malieveld vond het ANWB Live festival plaats. Naast het optreden van o.a. Kane en Di-rect konden bezoekers een traumahelikopter bekijken, meedoen aan een bandenwisselwedstrijd en live files voorlezen (foto: Richard Mulder).

    04-09-2011: ANWB Live Festival

    Op het Malieveld vond het ANWB Live festival plaats. Naast het optreden van o.a. Kane en Di-rect konden bezoekers een traumahelikopter bekijken, meedoen aan een bandenwisselwedstrijd en live files voorlezen (foto: Richard Mulder).







Meer Week in Foto's

Archief

Verder terugkijken? Ga naar het  Week in beeld-archief