
Gepubliceerd: 07 maart 2011 Laatste wijziging: 14 maart 2011
Haagse Woondagen, uitslapen op CS en hoge opkomst verkiezingen... Bekijk wat er afgelopen week in Den Haag is gebeurd.
Met de expositie ‘Leven in de Brouwerij’ opent in het Mauritshuis een tentoonstelling die gepaard gaat met de openbare restauratie van 2 werken van Jan Steen. De expositie loopt tot 13 juni (foto: Frank van Rossum).
In Den Haag ging 50,4% van de stemgerechtigden naar de stembus. Dat is 13,4% meer dan bij de Provinciale Statenverkiezingen in 2007, toen 37% kwam stemmen. Stembureau stadhuis (foto: Henriëtte Guest).
In Den Haag ging 50,4% van de stemgerechtigden naar de stembus. Dat is 13,4% meer dan bij de Provinciale Statenverkiezingen in 2007, toen 37% kwam stemmen. Stembureau MCH Westeinde (foto: Henriëtte Guest).
In Den Haag ging 50,4% van de stemgerechtigden naar de stembus. Dat is 13,4% meer dan bij de Provinciale Statenverkiezingen in 2007, toen 37% kwam stemmen. Stembureau Bijenkorf (foto: Henriëtte Guest).
De vriendenclub van het nieuwe programma Oh Oh Tirol arriveert in Den Haag om gezamenlijk naar de eerste aflevering te gaan kijken (foto: Ade Johnson / ANP).
Treinreizigers worden verrast door mensen in pyjama en bedden in de stationshal. Met deze actie van xx070 worden forenzen uitgenodigd kennis te maken met Den Haag als stad om te wonen (foto: Frank van Beek).
De zesde editie van Literatuur Late Night in de Centrale Bibliotheek is met de auteurs Robert Vuijsje en Vonne van der Meer. Beide auteurs spraken met presentator Oscar Kocken over hun nieuwe boek (foto: Henriëtte Guest).
De zesde editie van Literatuur Late Night in de Centrale Bibliotheek is met de auteurs Robert Vuijsje en Vonne van der Meer. Beide auteurs spraken met presentator Oscar Kocken over hun nieuwe boek (foto: Henriëtte Guest).
De maand maart staat in de gemeente Den Haag in het teken van de Haagse Woondagen. Er worden tal van activiteiten georganiseerd, zoals de Nieuwbouwbeurs in het stadhuis van Den Haag (foto: Loes Schleedoorn).
ADO heeft met een thuiszege van 5-1 NEC zijn eerste nederlaag van dit jaar bezorgd. Op de foto wordt doelman Jasper Cillessen van NEC geklopt bij de 4-1 van Jens Toornstra van ADO Den Haag (foto: ANP Pro Shots).
Burgemeester Van Aartsen is bij de herdenking van het bombardement op de Haagse wijk Bezuidenhout in WO II. Het was 66 jaar geleden dat de Engelse luchtmacht per vergissing bommen op deze wijk gooide (foto: Richard Mulder).
Het was volop zonnig en helder weer. Wandelaars genieten van het voorjaarszonnetje op het strand van Scheveningen (foto: Marcel Antonisse / ANP).
Verder terugkijken? Ga naar het Week in beeld-archief