
Gepubliceerd: 26 mei 2011 Laatste wijziging: 01 mei 2012
De bewoners van de Vogelwijk maken hun wijk klimaatneutraal. Zij doen dit door groene energie te gebruiken. De groene energie wordt opgewekt met de hulp van een Windmolen in Duindorp.
Vogelwijk Energiek probeert de woon- en leefomgeving van haar bewoners groener te maken. Dit doet zij door meer gebruik te maken van groene energie.
De bewoners van de Vogelwijk hebben als eerste project een windmolen in Duindorp laten opknappen. Samen met Eneco zijn de bewoners de molen weer gaan gebruiken waardoor er groene windstroom opgewekt kan worden. Zo verzorgt de molen stroom voor 450 huishoudens.
Vogelwijk Energiek wil in de toekomst nog meer duurzame projecten binnen de wijk opzetten. Naast bewoners van de Vogelwijk kunnen ook bewoners van de andere Haagse wijken aan de kust lid worden. Meld u daarom snel aan.
Naast de Vogelwijk Energiek houdt de gemeente Den Haag zich ook nog bezig met andere duurzame projecten, zoals:
Wilt u op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen over activiteiten die de gemeente voor en met ondernemers in de stad doet?
Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief Ondernemen.