Subsidie Eten en ontmoeten aanvragen
Zorgt uw organisatie elke week voor gezonde maaltijden voor thuiswonende ouderen? En zorgt u daarmee dat ouderen elkaar of andere wijkbewoners kunnen ontmoeten? Dan kunt u van 17 juni tot en met 7 juli 2025 subsidie aanvragen.
Wilt u op de hoogte blijven over deze subsidieregeling? Schrijf u dan in voor de nieuwsbrief. Stuur een e-mail naar subsidie.sociaal.vitaal@denhaag.nl.
Bekijk hieronder de resultaten van de subsidieaanvragen.
Gekregen subsidies Eten en ontmoeten 2024
(PDF, 100,0 KB)Bedrijven, stichtingen en verenigingen (rechtspersonen).
De belangrijkste voorwaarden om subsidie te krijgen zijn:
- U zorgt ervoor dat ouderen en wijkbewoners elkaar ontmoeten.
- U biedt zeker 1x per week gezonde maaltijden aan.
- U let daarbij op allergieën en dieetwensen.
- U gebruikt zoveel mogelijk lokale, duurzame en plantaardige ingrediënten.
- Deelnemers betalen een eigen bijdrage van maximaal € 8,50 per maaltijd en maximaal € 6 met Ooievaarspas.
- Zeker 50% van de medewerkers is vrijwilliger.
- Minimaal 75% van alle deelnemers doet niet mee aan een Haags Ontmoeten-locatie.
Bij uw aanvraag heeft de gemeente het volgende nodig:
- een begrotingsformulier
- een projectplan
Begrotingsformulier
(PDF, 179,3 KB)Schrijftips projectplan
(PDF, 221,2 KB)Vraagt u voor het eerst subsidie aan?
Dan heeft u ook nodig:
- een kopie of scan van uw laatste rekeningafschrift (u mag de bedragen onzichtbaar maken)
- een kopie of scan van uw inschrijving bij de Kamer van Koophandel
- een kopie of scan van de laatste statuten van uw organisatie, stichting of vereniging
U kunt van 17 juni tot en met 7 juli 2025 subsidie aanvragen voor subsidiejaar 2026. Vanaf 17 juni vindt u hier op deze pagina het online aanvraagformulier.
Beoordeling
- De gemeente beoordeelt uw aanvragen met punten. De aanvraag met de meeste punten komt bovenaan. De aanvraag met de minste punten komt onderaan. Zie artikel 1:9 van de Begin externe link:Subsidieregeling eten en ontmoeten Den Haag 2024(Externe link), eind externe link..
- De subsidie wordt gegeven tot het geld op is.
Hulp bij aanvragen
PEP Den Haag kan u advies geven en helpen met het opstellen van de aanvraag. De hulp is gratis voor organisaties die met vrijwilligers werken. Lees meer informatie op de Begin externe link:website van PEP Den Haag(Externe link), eind externe link..
- Bekijk de volledige Begin externe link:Subsidieregeling eten en ontmoeten Den Haag 2024(Externe link), eind externe link..
- Bekijk de algemene regels over subsidies in de Begin externe link:Algemene Subsidieverordening Den Haag (ASV)(Externe link), eind externe link..