Duttendel, Wittebrug en Van Stolkpark: projectenmarkt trekt 150 bewoners

Maandag 12 mei 2025 waren 150 bewoners bij de projectenmarkt voor Duttendel, Wittebrug en Van Stolkpark. Voor het eerst kwamen organisaties samen om te vertellen over de projecten uit de wijkagenda’s.

Door het mooie weer was de markt buiten. Op het schoolplein van de Vrije School.

Bewoners in gesprek met projectmedewerkers tijdens een projectenmarkt in de buitenlucht. Op de voorgrond een vrouw die een formulier invult aan een tafel met het bordje 'Nieuwbouw', terwijl een man in een rolstoel naast haar zit. Andere bezoekers kijken geïnteresseerd mee of praten met elkaar. Op de achtergrond spelen kinderen op een step en loopfiets.

Bewoners stelden vragen en dachten mee over de plannen. Wijkvereniging Duttendel Wittebrug, Duurzaam Den Haag en Zorggroep Oldael waren aanwezig. Zij hoorden wat er speelt in de wijk door te praten met bewoners. Bewoners konden ook in gesprek met de wijkagent. En met  handhavers en de boswachter van de gemeente. 

Aandacht voor plannen

Tijdens de markt legde de gemeente uit hoe de wijkagenda’s worden uitgevoerd. Dit doet zij in Duttendel, Wittebrug en Van Stolkpark samen met de wijkverenigingen. Bewoners kregen informatie over: 

  • opnieuw inrichten van het Han Stijkelplein 
  • vernieuwen van het schoolplein van de Vrije School 
  • Sterfietsroute 
  • verplaatsen van elektra naar onder de grond (Stedin) 
  • werk aan het riool 
  • project Plesmanduin 
  • afsluiten Hubertustunnel
  • NAVO-top 
  • ondernemersportaal van de gemeente 
  • schoon en veilig wonen 
  • opvang voor dak- en thuisloze mensen 
  • erfpacht

Meer informatie

Kijk voor meer informatie over de plannen op de websites van:

Heeft u vragen? Stuur dan een e-mail naar Begin link:scheveningen@denhaag.nl, einde link..

Contact

Hoe kunnen we helpen?

Chat

Telefoon

14070