ORAC’s Laakkwartier-Oost: gemeente onderzoekt reacties

De gemeente gaat ondergrondse restafvalcontainers (ORAC’s) plaatsen in Laakkwartier-Oost. Bewoners gaven hun mening over wat zij een goede plek vinden. Projectleider Eva Loopik is blij met hun betrokkenheid. Ze vertelt wat er verder gaat gebeuren.

Bewoners dachten van 7 mei tot en met 3 juni op verschillende manieren mee:

  • online via de website
  • inloopmomenten
  • spreekuur
  • gesprekken in de buurt
  • afvalvoorlichters bezochten elk adres. Zij gaven uitleg over het meedenken en het project

Eva Loopik: ‘Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor hun inbreng.  Ik ben blij met zo veel reacties. Het laat zien dat mensen het onderwerp belangrijk vinden. En het fijn vinden dat de ondergrondse containers er komen. Maar er zijn ook zorgen. Dat begrijpt de gemeente en neemt zij serieus. 1 ding is zeker: ORAC’s komen er. Hoeveel, waar en wanneer precies wordt de komende maanden duidelijker’.

Projectleider Eva Loopik bij bijeenkomst over ORAC’s in Laakkkwartier-Oost

Volgende stappen

De gemeente bekijkt in juli en augustus alle reacties. In september wordt duidelijk welke plekken niet kunnen. En voor welke verder onderzoek nodig is. Eva: ‘op die plekken gaat de gemeente graven om te kijken of er kabels en leidingen in de grond liggen. De plekken waar de gemeente onderzoek doet, hoeven nog niet de definitieve plekken te zijn. Misschien is er nog meer graafonderzoek nodig.’

Bewoners krijgen in september een brief met informatie over de graafwerkzaamheden.

Bekijk de planning op: Begin link:Tijdlijn ORAC’s Laakkwartier-Oost, einde link..

Meer informatie

Kijk voor meer informatie op Begin link:ORAC’s Laakkwartier-Oost, einde link..

Contact

Hoe kunnen we helpen?

Telefoon

14070