Bereikbaarheid vanwege NAVO-top

Op dinsdag 24 en woensdag 25 juni 2025 is de NAVO-top in Den Haag. Dit heeft impact op de bereikbaarheid van Den Haag en daarbuiten.

De veiligheidsmaatregelen hebben gevolgen voor wegverkeer, openbaar vervoer, vliegverkeer en scheepvaart. Sommige routes zijn dan tijdelijk en voor een deel niet open. Reizigers kunnen langer onderweg zijn en moeten mogelijk omrijden.

De meeste gevolgen zijn merkbaar van 22 tot 27 juni, maar de Johan de Wittlaan in Den Haag is momenteel al dicht tot en met augustus. Alle informatie over bereikbaarheid in Den Haag vindt u op de website Begin externe link:Bereikbare Stad(Externe link), eind externe link.. Binnenkort vindt u op de website Bereikbare Stad ook de omleidingsroutes binnen Den Haag tijdens de NAVO-top op 24 en 25 juni.

Op onderstaande websites vindt u meer informatie over de overige bereikbaarheidsgevolgen.

De komst van de NAVO-top naar Den Haag heeft ook andere gevolgen voor binnen en buiten de stad. U leest hier meer over op de webpagina Begin link:denhaag.nl/navo, einde link..

Contact

Hoe kunnen we helpen?

Chat

Telefoon

14070