Tour of Holland

De Tour of Holland is een nieuwe, 6-daagse wedstrijd voor wielrenfietsers door Nederland. De eerste wedstrijd is op dinsdagavond 14 oktober in het Zuiderpark in Den Haag.

Om 19.00 uur begint de Begin externe link: Tour of Holland(Externe link), eind externe link. met de tijdrit. De wielrenners starten 1 voor 1 en fietsen een afstand van 4 kilometer. Dit duurt tot 21.00 uur. Vind een plek langs de route om de topwielrenners aan te moedigen. Of doe mee aan onderstaande activiteiten in aanloop van de Tour of Holland.

Wielrenners in Den Haag

Vanaf 15.00 uur is op 14 oktober in het Zuiderpark een gratis fietsfestival. Iedereen kan meedoen aan allerlei activiteiten. Bijvoorbeeld BMX’en (fietscrossen) of op een racefiets/wielrenfiets via een scherm digitaal een Haagse route fietsen. Wielerfans mogen natuurlijk ook de officiële ploegenpresentatie niet missen.

Tijdens de Begin link:Haagse Sportzomer Festivals, einde link. kunnen kinderen op verschillende plekken in de stad gratis meedoen aan allerlei sportactiviteiten. Daar zijn ook Tour of Holland fietsactiviteiten bij. Benieuwd waar en wanneer? Bekijk de Begin externe link: TOH-activiteitenagenda(Externe link), eind externe link. op de website van Tour of Holland.

Tijdens de Stadsspelen Den Haag op zaterdag 20 en zondag 21 september is er in en rond de Sportcampus Zuiderpark van alles te beleven, ook voor fietsliefhebbers. Zo is er bijvoorbeeld een BMX-baan van 35 meter lang. Meer over de Stadsspelen vind u op de website Begin externe link: Go Go Den Haag(Externe link), eind externe link..

In 4 Haagse wijken zijn er in de tweede helft van september en begin oktober gratis ‘Dikke Banden Races’ voor kinderen tussen de 2 en 12 jaar. Zij fietsen een wedstrijdje tegen leeftijdgenootjes. Dat kan op elk soort fiets, als het maar geen racefiets of fatbike is. Kinderen die meedoen krijgen een shirt en een medaille. 

Wijk Waar Wanneer Hoe laat
Vrederust Cruyff Court ADO 17 september 2025 13.00 – 14.30 uur
Bouwlust Playground Bouwlust 24 september 2025 13.00 – 14.30 uur
Morgenstond Melisstoke park (naast winkelcentrum Leyweg) 1 oktober 2025 13.00 – 14.30 uur
Moerwijk Pumptrack Moerwijk 8 oktober 2025 13.00 – 14.30 uur

Op zondag 12 oktober is wielervereniging Trias de start- en finishlocatie van de Tourversie Den Haag. Dit is een toertocht voor ervaren wielrenners. Deelnemers kunnen een tocht van 70, 110 of 150 kilometer rijden. Ook meedoen? Ga voor meer informatie en aanmelden naar de website van Begin externe link: Tourversie Den Haag(Externe link), eind externe link..

Op zondag 12 oktober opent Begin externe link: wielervereniging Trias(Externe link), eind externe link. ook de deuren voor de Haagse jeugd. Kinderen kunnen deze dag kennismaken met de club en gratis meedoen aan allerlei leuke activiteiten. Op het programma staan mountainbike- en wielrenlessen, demonstraties en nog veel meer. 

Contact

Hoe kunnen we helpen?

Telefoon

14070