Nieuws
Nieuwe opvang aan het Trekvlietplein
De gemeente bouwt 10 kleine woningen in de tuin van Trekvlietplein 6a. Deze woningen zijn voor mensen zonder vaste woonplek die niet passen in de gewone opvang. Zij hebben speciale begeleiding nodig. De opvang start in de zomer van 2026. De woningen blijven 5 jaar staan.
Trekvlietplein 6a
Het Trekvlietplein 6a is een plek met veel ruimte. Dit zorgt voor een rustige omgeving voor de bewoners en de buurt. De plek is daarom geschikt voor bijzondere opvang
De bewoners
De nieuwe bewoners aan het Trekvlietplein 6a zijn mensen die nu op straat slapen. Zij raken soms in de war, wat voor gevaar of overlast kan zorgen. Met een eigen plek en speciale en begeleiding kunnen ze hun leven weer oppakken. De gemeente kent deze mensen. Ze zijn speciaal uitgekozen om hier te kunnen wonen.
Dag en nacht begeleiding
Er is altijd een beheerder aanwezig. Deze beheerder:
- let op de locatie
- spreekt bewoners aan als dat nodig is
- zorgt dat het Trekvlietplein schoon en veilig blijft
Inloopbijeenkomst
Op maandag 23 maart 2026 houdt de gemeente een inloopbijeenkomst. U krijgt dan meer informatie over de opvang.
- wanneer: maandag 23 maart 2026 van 18.00 tot 19.30 uur
- waar: Kantine van de Haagse Straat Organisatie, Trekvlietplein
Tijdens de bijeenkomst kunt u ook vragen stellen en ideeën delen. De gemeente wil ervoor zorgen dat bewoners en de buurt goed samen kunnen leven.
Aanmelden
Aanmelden voor de bijeenkomst is nodig. Stuur een e-mail naar Begin link: maatschappelijkeopvang@denhaag.nl, einde link. . Zet in uw mail dat u komt voor de locatie Trekvlietplein
