Contactgegevens woordvoerders

Bekijk de contactgegevens van de woordvoerders van de gemeente.

Directie Communicatie en Citybranding

Spui 70
2511 BT Den Haag

Postbus 12600
2500 DJ Den Haag

Telefoon secretariaat: (070) 353 49 54
Telefoon meldkamer (buiten kantoortijden): (070) 353 24 00
Twitter: Begin externe link: @Newsroom070(Externe link), einde externe link.

In vakantie- en recesperiodes: Begin link: persvoorlichting@denhaag.nl, einde link. .

Contactgegevens woordvoerders

Beleidsterrein Eerste woordvoerder Telefoonnummer
Burgemeester Jan van Zanen:
Openbare Orde en Veiligheid en algemeen bestuurlijk-juridische aangelegenheden
Robin Middel
Begin link: robin.middel@denhaag.nl, einde link.
Sabine van Pesch (Online woordvoerder)
Begin link: sabine.vanpesch@denhaag.nl, einde link.
06 – 18 97 44 41


06 – 52 80 91 41
Wethouder Robert van Asten:
Stedelijke Ontwikkeling, Europa, Bibliotheken en Stadsdeel Segbroek
Raoul Rozestraten
Begin link: raoul.rozestraten@denhaag.nl, einde link.
06 – 29 69 40 96



Wethouder Martijn Balster:
Volkshuisvesting, Welzijn, Wijken, Zuidwest en Stadsdeel Escamp
Marco Weijers
Begin link: marco.weijers@denhaag.nl, einde link.
06 – 41 06 07 30

Wethouder Hilbert Bredemeijer:
Onderwijs, Dienstverlening, Jeugd, Sport en Stadsdeel Loosduinen
Gilles van Santvoort
Begin link: gilles.vansantvoort@denhaag.nl, einde link.
06 – 43 08 38 28
Wethouder Saskia Bruines:
Financiën, Cultuur, Economische ontwikkeling en Stadsdeel Scheveningen
Vicky Hendriks
Begin link: vicky.hendriks@denhaag.nl, einde link.
06 – 18 85 65 11



Wethouder Arjen Kapteijns: Energietransitie, Mobiliteit, Grondstoffen en Stadsdeel Centrum Paula Anastacio Palaio
Begin link: paula.palaio@denhaag.nl, einde link.


06 – 52 51 39 65


Wethouder Mariëlle Vavier:
Armoede, Inclusie, Zorg, Internationale Zaken en Stadsdeel Laak
Marinda Giethoorn
(Armoede, Vluchtelingen)
Begin link: marinda.giethoorn, einde link. Begin link: @denhaag.nl, einde link.
06 – 39 79 63 90
Wethouder Robert Barker:
Buitenruimte, Dierenwelzijn, Milieu en Stadsdeel Haagse Hout
Roul Velleman
Begin link: roul.velleman@denhaag.nl, einde link.
06 – 45 94 50 05
Wethouder Nur Icar
MKB (midden- en kleinbedrijf), Werk, Participatie en Stadsdeel Leidschenveen-Ypenburg
Eva van Wijngaarden
Begin link: eva.vanwijngaarden@denhaag.nl, einde link.
06 – 41 27 10 93
Gemeenteraad Lies Roest
Begin link: lies.roest@denhaag.nl, einde link.
Begin link: griffievoorlichting@denhaag.nl, einde link.
06 – 29 69 68 29