Overzicht Buurthuizen van de Toekomst

In Den Haag hebben meer dan 50 accommodaties de titel 'Buurthuis van de Toekomst'. Een aantal buurthuizen werkt samen in zogenaamde Buurthuis van de Toekomst-Zones.

Stand van zaken januari 2018

Centrum

Centrum
Organisatie Website
HWW Zorg Rivierenbuurt www.hwwzorg.nl/rivierenbuurt I.v.m. renovatie tot eind 2019 gesloten.
De Chinese Brug www.chinesebrug.nl
De Kronkel www.buurthuisdekronkel.nl
De Sprong www.buurthuisdesprong.nl
HWW Zorg De Schildershoek www.hwwzorg.nl/verpleeghuizen/de-schildershoek
Het Klokhuis www.stichtingklokhuis.nl
Buurthuis van de Toekomst-zone Teniersplantsoen Buurtkamer Teniersplantsoen, MOC Schilderwijk 85, Stagehuis Schilderswijk 86, Stadsboerderij De Schildershoeve

Escamp

Escamp
Organisatie Website
Gulden Huis Florence www.florence.nl/guldenhuis
Manege De Eendenkooi www.eendenkooi.nl
HKV Ons Eibernest www.eibernestkorfbal.nl
Ontmoetingscentrum Morgenstond www.ocmorgenstond.nl
Woonzorgcentrum Hoge Veld www.wzh.nl/woonzorgcentra/den-haag/wzh-hoge-veld
Buurthuis van de Toekomst-Zone Baambruggestraat: budo/judovereniging Lu Gia Jen, korfbalvereniging Die Haghe, basisscholen De Ark en Helen Parkhurst, poppodium/muziekschool Musicon, Wijkberaad Leyenburg en Stichting MOOI
Wateringse Veld Kranenburg www.svwateringseveld.nl

Haagse Hout

Haagse Hout
Organisatie Website
Woonzorgcentrum Ametisthorst hwwzorg/ametisthorst
HDM www.hdmonline.nl
HSV VUC www.vuc.nl
Buurthuis De Landen via College St. Paul
Woonzorgcentrum Oostduin www.florence.nl/oostduin
Evita Lokaal www.evitazorg.nl/evita-lokaal.html

Laak

Organisatie Website
HVV Laakkwartier www.laakkwartier.nl
Stadsboerderij Molenweide www.denhaag.nl

Leidschenveen-Ypenburg

Leidschenveen-Ypenburg
Organisatie Website
SV Leidschenveen www.svleidschenveen.nl/
Jongerencentrum 't Plekkie www.voorwelzijn.nl
HV Hercules www.hercules-handbal.nl
Buurthuis de Yp www.buurthuisdeyp.nl
Stadsboerderij Landzigt www.denhaag.nl

Loosduinen

Loosduinen
Organisatie Website
GDA Loosduinen www.rksvgda.nl/
Storks www.storks.nl/
Woonzorgcentrum Wijndaelerduin www.florence.nl
HVV Ras www.hvvras.nl
WHC Den Haag www.whc-denhaag.nl
SV Loosduinen www.svloosduinen.com
Woonzorgcentrum Houthaghe www.florence.nl/houthaghe
Quick www.quick.nl
HSV DUNO www.hsvduno.nl
SV Houtwijk www.svhoutwijk.nl
The Hungry Mind www.thehungrymind.nl
HVV PGS / Vogel www.pgsvogel.com

Scheveningen

Scheveningen
Organisatie Website
HWW Zorg, De Eshoeve www.hwwzorg.nl/de-eshoeve
YMCA www.ymcascheveningen.nl
SVV Scheveningen www.svvscheveningen.nl
Wijkwinkel Scheveningen www.welzijnscheveningen.nl/index
Jumpteam Scheveningen www.jumpteam.nl/

Segbroek

Segbroek
Organisatie Website
Woonzorgcentrum Uitzicht www.florence.nl/uitzicht
Woonzorgcentrum Jonker Frans www.florence.nl/jonkerfrans
HKV Achilles www.hkvachilles.nl/
TV Breekpunt www.tvbreekpunt.nl
Schroeder Weimarstraat www.schroeder.nl
BvdT-zone Stokroosveld KV WHC Den Haag , KV DubbelZes , KV Futura

Meer weten?

Bekijk alle informatie over het Buurthuis van de Toekomst.

Gepubliceerd: 28 januari 2016Laatste wijziging: 29 april 2019