Contactgegevens persvoorlichting

Bekijk de contactgegevens van de woordvoerders van de gemeente.

Directie Communicatie en Citybranding

Spui 702511 BTPostbus 126002500 DJ

Perskamer: B 01.17Telefoon secretariaat: (070) 353 26 91Fax: (070) 353 37 53Buiten kantoortijden bereikbaar via meldkamer: (070) 353 24 00Twitter: @Newsroom070

Contactgegevens woordvoerders
Beleidsterrein Eerste woordvoerder Telefoonnummer
Burgemeester Jan van Zanen: Openbare Orde en Veiligheid en algemeen bestuurlijk-juridische aangelegenheden, Jan Sinnige
jan.sinnige@denhaag.nl
06 - 28 40 61 69
Burgemeester Jan van Zanen: Internationale Stad, verkiezingen Fleur Venner
fleur.venner@denhaag.nl
Wethouder Bert van Alphen: Sociale zaken en Werk Paula Anastacio Palaio paula.palaio@denhaag.nl 06 - 52 51 39 65
Wethouder Robert van Asten: Mobiliteit en Cultuur Nathalie Nuiten nathalie.nuiten@denhaag.nl 06 - 51 60 66 57
Wethouder Saskia Bruines: Economie, Internationaal en Dienstverlening Vicky Hendriks vicky.hendriks@denhaag.nl 06 - 18 85 65 11
Wethouder Kavita Parbhudayal: Zorg, Jeugd en Volksgezondheid Frank Hitzert frank.hitzert@denhaag.nl 06 - 50 03 94 54
Wethouder Anne Mulder: Financiën, Stadsontwikkeling en Stadsdeel Scheveningen Renée Wesdorp
renee.wesdorp@denhaag.nl
06 - 11 90 40 95
Wethouder Liesbeth van Tongeren: Duurzaamheid en Energietransitie Annelou van Egmond
annelou.vanegmond@denhaag.nl
06 - 22 42 59 03
Wethouder Hilbert Bredemeijer: Onderwijs, Sport en Buitenruimte Frank Verhoef frank.verhoef@denhaag.nl 06 - 51 12 47 41
Wethouder Martijn Balster: Wonen, Wijken en Welzijn Daphne van Kollenburg
daphne.vankollenburg@denhaag.nl
06 - 50 17 64 58
Gemeenteraad griffievoorlichting@denhaag.nl
Gemeenteraad Lars de Groot
larsdegroot@denhaag.nl
06 - 50 07 08 14

Gepubliceerd: 3 juni 2021Laatste wijziging: 20 juli 2021