Contactgegevens persvoorlichting

Bekijk de contactgegevens van de woordvoerders van de gemeente.

Directie Communicatie en Citybranding

Spui 70
2511 BT
Postbus 12600
2500 DJ

Perskamer: B 01.17

Telefoon secretariaat: (070) 353 26 91
Fax: (070) 353 37 53
Buiten kantoortijden bereikbaar via meldkamer: (070) 353 24 00
Twitter: @Newsroom070

Contactgegevens woordvoerders
Beleidsterrein Eerste woordvoerder Telefoonnummer
Burgemeester Jan van Zanen: Openbare Orde en Veiligheid, Internationale Stad, algemeen bestuurlijk-juridische aangelegenheden en representatie Jan Sinnige
jan.sinnige@denhaag.nl
06 - 28 40 61 69
Wethouder Bert van Alphen: Sociale zaken en Werk Paula Anastacio Palaio paula.palaio@denhaag.nl 06 - 52 51 39 65
Wethouder Robert van Asten: Mobiliteit en Cultuur Jolanda Polderman jolanda.polderman@denhaag.nl 06 - 50 09 89 19
Wethouder Saskia Bruines: Economie, Internationaal en Dienstverlening Frank Verhoef frank.verhoef@denhaag.nl 06 - 51 12 47 41
Wethouder Kavita Parbhudayal: Zorg, Jeugd en Volksgezondheid Frank Hitzert frank.hitzert@denhaag.nl 06 - 50 03 94 54
Wethouder Boudewijn Revis: Financiƫn en Stadsontwikkeling Theresa Scheeben
theresa.scheeben@denhaag.nl
06 - 50 05 13 61
Wethouder Liesbeth van Tongeren: Duurzaamheid en Energietransitie Fleur Venner
fleur.venner@denhaag.nl
06 - 50 07 81 25
Wethouder Hilbert Bredemeijer: Onderwijs, Sport en Buitenruimte Anne Ruth Schussler anneruth.schussler@denhaag.nl 06 - 13 32 80 85
Wethouder Martijn Balster: Wonen, Wijken en Welzijn Daphne van Kollenburg daphne.vankollenburg@denhaag.nl 06 - 50 17 64 58
Gemeenteraad griffievoorlichting@denhaag.nl
Gemeenteraad Claudia Buitenhek
claudia.buitenhek@denhaag.nl
(070) 353 36 25
06 - 10 40 96 11

Gepubliceerd: 18 september 2019Laatste wijziging: 2 juli 2020