Contactgegevens persvoorlichting

Bekijk de contactgegevens van de woordvoerders van de gemeente.

Directie Communicatie en Citybranding

Spui 70
2511 BT Den Haag

Postbus 12600
2500 DJ Den Haag

Perskamer: B 01.17
Telefoon secretariaat: (070) 353 26 91
Fax: (070) 353 37 53
Buiten kantoortijden bereikbaar via meldkamer: (070) 353 24 00
Twitter: @Newsroom070

In vakantie- en recesperiodes kunnen journalisten hun vragen naar het e-mailadres persvoorlichting@denhaag.nl sturen. Daar worden ze opgepakt door de dan aanwezige woordvoerders.

Contactgegevens woordvoerders
Beleidsterrein Eerste woordvoerder Telefoonnummer
Burgemeester Jan van Zanen:
Openbare Orde en Veiligheid en algemeen bestuurlijk-juridische aangelegenheden
Annelou van Egmond
annelou.vanegmond@denhaag.nl
06 - 22 42 59 03
Wethouder Robert van Asten:
Stedelijke Ontwikkeling, Strategie en Europa
Raoul Rozestraten
raoul.rozestraten@denhaag.nl
06 - 29 69 40 96
Wethouder Martijn Balster:
Volkshuisvesting, Welzijn en Zuidwest
Mieke Smid
mieke.smid@denhaag.nl
Pien ter Hedde
pien.terhedde@denhaag.nl
06 - 25 16 24 12

06 - 29 64 85 64
Wethouder Hilbert Bredemeijer:
Onderwijs, Jeugd en Sport
Nathalie Nuiten nathalie.nuiten@denhaag.nl 06 - 18 94 26 11
Wethouder Saskia Bruines:
Financiën, Cultuur en Economie
Vicky Hendriks
vicky.hendriks@denhaag.nl
Anna Wijers (Financiën) anna.wijers@denhaag.nl
06 - 18 85 65 11

06 - 51 03 53 64
Wethouder Arjen Kapteijns:
Duurzaamheid, Energietransitie en Klimaatadaptatie
Paula Anastacio Palaio
paula.palaio@denhaag.nl
Anna Wijers (Duurzaamheid)
anna.wijers@denhaag.nl
06 - 52 51 39 65

06 - 51 03 53 64
Wethouder Anne Mulder:
Mobiliteit, Buitenruimte en Scheveningen
Jurriaan Esser
jurriaan.esser@denhaag.nl
06 - 29 65 67 48
Wethouder Kavita Parbhudayal:
Werk, Wijken en Dienstverlening
Frank Hitzert
frank.hitzert@denhaag.nl
06 - 50 03 94 54
Wethouder Mariëlle Vavier:
Armoede, Inclusie en Volksgezondheid
Iris van Zaalen (Volksgezondheid, Inclusie)
iris.vanzaalen@denhaag.nl
Paula Anastacio Palaio (Armoede, Vluchtelingen)
paula.palaio@denhaag.nl
06 - 31 98 06 88

06 - 52 51 39 65
Gemeenteraad griffievoorlichting@denhaag.nl
Gemeenteraad Lies Roest
lies.roest@denhaag.nl
06 - 29 69 68 29

Gepubliceerd: 12 januari 2023Laatste wijziging: 18 januari 2023