skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht

Walk of Love in Kijkduin

Gepubliceerd: 31 mei 2011 Laatste wijziging: 05 juli 2011

Boulevard vol liefdestegels in de Haagse badplaats Kijkduin.

Walk of Love

Hollywood heeft haar Walk of Fame, Nederland heeft haar Walk of Love. Op het centrale plein, het Deltaplein, van de Haagse badplaats Kijkduin vindt men The Walk of Love met tegels met een romantische boodschap erin.

De tegel kan ter ere van een huwelijk of huwelijksjubileum zijn, vanwege de geboorte van een kind, een verjaardag of gewoon om je geliefde mee te verrassen en je liefde te betuigen. Iedereen kan er aan meedoen en mensen hoeven niet beroemd te zijn om hun ‘love-tegel’ te mogen leggen.

Wie een tegel wil, kan via de website een persoonlijke tegel met een eigen tekst laten maken. De teksten worden in de tegels gezandstraald en kunnen indien gewenst voorzien worden van een symbool, bijvoorbeeld een hartje, twee duifjes, een beertje of één van de andere mogelijkheden. Iedere eerste week van de maand worden de tegels in het plein gelegd, waar ze één jaar blijven liggen. Daarna kan de plaatsing met een jaar worden verlengd of kunnen mensen hem ophalen.

Bedenker Michel Verbaan kwam op het simpele idee toen hij zelf op de boulevard in een steen zat te krassen. ,,Het is een hele menselijke en leuke variant van The Walk of Fame in Los Angeles. Het verschil met de tegels van beroemdheden is dat deze tegel speciaal voor jou is en dat je hem na een jaar kunt komen ophalen en mag houden, bijvoorbeeld om in de tuin of op het balkon te plaatsen als herinnering,” legt hij uit.

Om het romantische aspect compleet te maken worden er arrangementen aangeboden waarbij het leggen van de tegel wordt gecombineerd met een speciaal diner of een hotelovernachting.

www.walkoflove.nl