skip_navigation_text
Den Haag, vrijdag 03 september 2010,
Campagne

The Hague Art City

Megaproject op kunstgebied

  • Gepubliceerd: 17 december 2009
  • Laatste wijziging: 09 augustus 2010

The Hague Art City daagt u uit! In de periode van 2009-2011 zet Den Haag haar vele culturele schatten in de schijnwerpers met een groot aantal opvallende tentoonstellingen, festivals en voorstellingen.

Logo The Hague Art City

Vele grote en kleine samenwerkingsverbanden in de stad verzorgen een programma dat steeds volop in ontwikkeling is. Volg deze cultuurexplosie! Via deze pagina houden we u graag op de hoogte van de actuele evenementen.

Megaproject op kunstgebied

The Hague Art City is onderdeel van Holland Art Cities, een megaproject op kunstgebied. Gedurende twee en een half jaar organiseren 10 topmusea in de vier grote steden Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht tentoonstellingen rond drie thema’s. Elke stad ontwikkelt rond deze thema’s een uitgebreid cultureel en toeristisch interessant programma. The Hague Art City is in 2009 van start gegaan met het thema Internationale Invloeden.

Lees meer

Website Holland Art Cities








  • stuur door

    Stuur artikel door

  • print
  • toevoegen aan