skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht
Nieuws

HYS The Hague schrijft historie

Gepubliceerd: 24 januari 2012 Laatste wijziging: 31 januari 2012

HYS The Hague heeft voor het eerst in haar geschiedenis de nationale beker gewonnen. Op woensdag 18 januari wonnen zij de finale in Tilburg.

HYS The Hague poseert met beker. Foto: Patrick Dolkens.

Destil Trappers werd na een sensationele wedstrijd met 5-3 verslagen op eigen terrein. Dat zag er in de eerste periode niet echt naar uit. Tilburg kwam via Raphael Joly op een 2-0 voorsprong. Een voorsprong die in de tweede periode door Brian Mullaly, Marco Postma en Jan Jaap Natte werd omgebogen tot een 3-2 voorsprong voor de Hagenaars.

Wissel

In de slotperiode kwam Tilburg nog wel even dichterbij, nadat Matt Korthuis de vierde Haagse treffer maakte. Toen Tilburg coach Theo van Gerwen in de slotminuut zijn goalie verruilde voor een extra aanvaller velde John Gordon met een schot in het lege doel het vonnis over de Brabanders.

Huldiging

Het winnen van de beker is een mooie prestatie en een extra feestje waard. Tijdens het Haags Goud Sportgala op maandag 23 januari werd HYS in het zonnetje gezet. De ploeg was genomineerd als sportploeg van het jaar 2011. Die prijs ging aan hun neus voorbij, maar de beker neemt niemand hen meer af.

Competitie

Vrijdag 20 januari ging de competitie voor de North Sea Cup weer gewoon door. Amsterdam werd met 6-4 aan de zegekar gebonden. Zondag 22 januari was Eindhoven met 7-2 het slachtoffer.

Op vrijdag 27 januari speelt HYS de laatste wedstrijd in de reguliere competitie, in en tegen Tilburg. De Hagenaars bezetten de eerste plaats op de ranglijst en zijn niet meer in te halen.

Kijk voor meer informatie op www.hysthehague.com

Naar Sportkalender

Stuur artikel door

*verplicht