skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht

Beter leren lezen en schrijven

Gepubliceerd: 07 oktober 2009 Laatste wijziging: 17 juni 2011

Vindt u het lastig om een boodschappenlijstje te maken, een boek te lezen of een formulier in te vullen? Dan kunt u een speciale cursus Nederlands volgen.

Ongeveer 10% van de Hagenaars heeft moeite met lezen, rekenen en schrijven. Oók mensen die in Nederland zijn geboren. Ze zijn wel naar school geweest, maar kunnen om verschillende redenen niet goed lezen, schrijven en rekenen.

Een cursus volgen

Mondriaan Educatie geeft cursussen om beter Nederlands te leren lezen en schrijven. De cursussen worden in een apart gebouw gegeven en er is veel begeleiding. U werkt in uw eigen tempo en kunt overdag of ’s avonds de lessen volgen. De cursus heeft verschillende niveaus.

Kijk op de website van ROC Mondriaan voor meer informatie over de cursus.

Programma's op ETV

Via Omroep West zendt ETV Haaglanden programma's uit over taal. Zo kunt u bijvoorbeeld kijken naar het programma Lees en Schrijf. Kijk op de website van ETV, wanneer de programma's over taal worden uitgezonden. Op de website van Lees en Schrijf vindt u extra oefeningen bij het programma.



Stuur artikel door

*verplicht

Volg DenHaag.nl

Altijd op de hoogte blijven van Den Haag en de ontwikkelingen in de stad? Meld u aan voor een van de nieuwsbrieven.

Of volg ons op Twitter of Facebook!