skip_navigation_text skip_navigation_text
  • NL Nederlands
  • lees voor
  • rss
Uw zoekopdracht Uw zoekopdracht

Flexkantoren en verzamelgebouwen

Gepubliceerd: 09 mei 2012 Laatste wijziging: 16 mei 2012

Als ondernemer hoeft u niet langer een bedrijfsruimte te huren. U kunt flexibel werken. Den Haag heeft alle flexkantoren en verzamelgebouwen in een overzicht gezet.

Als flexibel werkende ondernemer huurt u per dag of per maand een werkplek in een flexkantoor of verzamelgebouw. Een abonnement of lidmaatschap voor een flexibele werkplek is ook mogelijk.

Flexkantoren hebben het voordeel dat u niet hoeft te investeren in beton. Daarnaast hoeft u niet te slepen met uw laptop want u kunt u ter plaatse gebruik maken van een computer. En u kunt uw abonnement of (dag-) lidmaatschap zo uitgebreid maken als u zelf wilt. Ook hebt u de mogelijkheid om flexibel door het hele land te werken.

Flexibel werken kan op twee plaatsen:

  • in verzamelgebouwen, flexkantoren of een businesscentrum waar u een (dag) abonnement of lidmaatschap voor afsluit.
  • in horeca- en hotel gelegenheden waar gratis draadloos internet ter beschikking wordt gesteld.

In Den Haag zijn de volgende flexkantoren:


Gemeente Den Haag zette voor flexibele werkers alle verzamelgebouwen op de kaart.

PDF bestandKaart verzamelgebouwen 2012  (PDF, 3373 kB)


Bedrijfsverzamelgebouwen


Zie ook

Stuur artikel door

*verplicht

Nieuwsbrief ondernemen

Wilt u op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen over activiteiten die de gemeente voor en met ondernemers in de stad doet?

Meld u aan voor de digitale nieuwsbrief Ondernemen.

Aanmelden